Dla kogo?

Planowanie tras dla logistyki

Od prostego wyznaczania tras pomiędzy punktami do kompletnego systemu TMS.


Referencje

  • Sławomir Kosakowski, Górażdże Cement S.A.
    Jesteśmy zadowoleni z rozwiązań oferowanych przez AutoMapa Enterprise – korzystamy z systemu, który wspomaga obliczanie kosztów transportu (własnymi środkami i z podwykonawcami). Funkcje wyszukiwania adresów, wyznaczania i optymalizacji tras zdecydowanie spełniają nasze oczekiwania.
  • Referencje VOX Meble
    AutoMapa Enterprise oblicza dla nas optymalne trasy ciężarowe w Polsce i Europie, dzięki czemu mamy pewność że docieramy na miejsce szybko, pewnie i bez niepotrzebnych objazdów. Zaplanowaną przez spedytora trasę możemy zaimportować bezpośrednio na urządzeniu kierowcy.
  • Referencje GLS
    Usługi oraz dane AutoMapa Enterprise są wyjątkowo godne polecenia. Zarówno wydajność zapytań, jak i jakość danych czy bieżące aktualizacje pozostają na najwyższym poziomie.

Raportowanie


Prowadzenie weryfikacji i raportowania szybkości i jakości pracy monitorowanych osób. Raporty możliwe do zdefiniowania cyklicznych raportów jak i konfigurowanych na życzenie.

Alerty


Możliwe zdefiniowanie alertów na parametry w tym alerty lokalizacyjne (tzw. geofencing), przekroczenia prędkości, ubytki paliwa, opóźnienia w transporcie, itp.

Przydzielanie zadań


Automatyczny podział przesyłek na całą flotę firmową (pojazdy homogeniczne lub zdefiniowane różne ładowności/kubatury oraz pojazdy specjalne, np. chłodnie).

Monitoring


W tym pomiary specyficznych warunków przewozu (temperatuta, wilgotność) aktualizowana na bieżąco pozycja wizualizowana na mapie.